تدبیر تردد راه

درباره ما

راه ها و وسایل نقلیه نقش اساسی در زندگی کنونی ما دارند و ناگزیر به استفاده از آنها می باشیم. با توجه به نقش ویژه راه ها در زندگی روزمره جوامع بشری، می بایست به حفظ و بالا بردن سطح کمی و کیفی آنها بصورت مداوم توجه نمود. استفاده صحیح از تجهیزات ایمنی و رساندن آگاهی های به موقع که از طریق مطالعه، طراحی و جانمایی علائم و تجهیزات ترافیکی انجام می پذیرد، به برقراری تردد ایمن در راه ها و معابر کمک شایانی می کند.

به همین منظور شرکت تدبیر تردد راه با آرمان برقراری ایمنی در راه ها و مشارکت در این زمینه، تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون این شرکت در تلاش است گام های موثری از جمله نظارت بر اجرای طرح های ترافیکی، ساخت علائم جاده ای، جانمایی و نصب آنها را به انجام برساند. تا از این طریق آرامش نسبی تردد در جاده ها و معابر را فراهم سازد. این شرکت با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در زمینه ایمنی راه و علائم ترافیکی، توانایی ارائه انواع خدمات و طرح های کاربردی، استاندارد و به روز را در تمامی زمینه های مرتبط با ایمنی راه و تردد ایمن دارا می باشد. ما مفتخر هستیم تا با انجام رسالت خود در این زمینه به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماییم.

درباره بنیان‌گذاران

حسین حسین پور

حسین حسین پور

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

کارشناس ایمنی راه و فناوری اطلاعات

ایمیل : hosseinpour@ttr-co.ir

کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و کارشناس ایمنی راه، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه طراحی و اجرای پروژه های ایمنی راه و علائم، بازرسی و ممیزی ایمنی راه در تمامی نقاط کشور.

karamvandi1

عبدالرضا کرموندی

رییس هیئت مدیره

کارشناس ایمنی راه

ایمیل : karamvand@ttr-co.ir

کارمند بازنشسته وزارت راه و شهرسازی با بیش از چهل سال سابقه در اجرای پروژه های مختلف راهسازی و راهداری و ایمنی راه ها، رییس اسبق اداره ایمنی راه های استان تهران، بنیانگذار و موسس شرکت فنی و ایمنی چرخ های غلتان و از موسسین و رییس اسبق هیئت مدیره شرکت ایمن امتداد.

رزومه شرکت تدبیر تردد راه

رزومه 1
رزومه 2
رزومه 3
تقدیرنامه راهداری
تقدیرنامه
تقدیرنامه