تدبیر تردد راه

درباره ما

راه ها و وسایل نقلیه نقش اساسی در زندگی کنونی ما دارند و ناگزیر به استفاده از آنها می باشیم. با توجه به نقش ویژه راه ها در زندگی روزمره جوامع بشری، می بایست به حفظ و بالا بردن سطح کمی و کیفی آنها بصورت مداوم توجه نمود. استفاده صحیح از تجهیزات ایمنی و رساندن آگاهی های به موقع که از طریق مطالعه، طراحی و جانمایی علائم و تجهیزات ترافیکی انجام می پذیرد، به برقراری تردد ایمن در راه ها و معابر کمک شایانی می کند.

به همین منظور شرکت تدبیر تردد راه با آرمان برقراری ایمنی در راه ها و مشارکت در این زمینه، تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون این شرکت در تلاش است گام های موثری از جمله نظارت بر اجرای طرح های ترافیکی، ساخت علائم جاده ای، جانمایی و نصب آنها را به انجام برساند. تا از این طریق آرامش نسبی تردد در جاده ها و معابر را فراهم سازد. این شرکت با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در زمینه ایمنی راه و علائم ترافیکی، توانایی ارائه انواع خدمات و طرح های کاربردی، استاندارد و به روز را در تمامی زمینه های مرتبط با ایمنی راه و تردد ایمن دارا می باشد. ما مفتخر هستیم تا با انجام رسالت خود در این زمینه به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماییم.

درباره بنیانگذاران

creater1

حسین حسین پور

مدیر عامل ، کارشناس ایمنی راه و فناوری اطلاعات

ایمیل : hosseinpour@ttr-co.ir

متولد 1361، کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و کارشناس ایمنی راه، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه طراحی و اجرای پروژه های ایمنی راه و علائم، بازرسی و ممیزی ایمنی راه در تمامی نقاط کشور.

karamvandi1

عبدالرضا کرموندی

رییس هیئت مدیره ، کارشناس ایمنی راه

ایمیل : karamvand@ttr-co.ir

متولد 1329، کارمند بازنشسته وزارت راه و شهرسازی با بیش از چهل سال سابقه در اجرای پروژه های مختلف راهسازی و راهداری و ایمنی راه ها، رییس اسبق اداره ایمنی راه های استان تهران، بنیانگذار و موسس شرکت فنی و ایمنی چرخ های غلتان و از موسسین و رییس اسبق هیئت مدیره شرکت ایمن امتداد.

رزومه شرکت تدبیر تردد راه

رزومه 1
رزومه 2
رزومه 3
تقدیرنامه راهداری
تقدیرنامه
تقدیرنامه