تدبیر تردد راه

درباره ما

سامان بخشیدن به حمل و نقل و ترافیک و توجه به جوانب آن برای پیشبرد کشورهای در حال توسعه از عوامل مهم قلمداد می شود. در کشورهای توسعه یافته نیز این امر به خوبی مورد توجه و پشتیبانی قرار گرفته است. در این میان رعایت دستورالعمل های استاندارد و مباحث ایمنی موضوعی حیاتی و بسیار مهم به شمار میرود. چرا که این موضوع باعث حفظ سلامتی استفاده کنندگان از راه و همچنین جلوگیری از آسیب های احتمالی جانی و مالی می گردد.

در خصوص موضوع ایمنی و ارج نهادن به سلامت انسان هر کلام و رویکردی هم به میان آید حق مطلب ادا نخواهد شد. هر تلاش و کوششی در راستای حفاظت جانی از افراد باز هم کافی نخواهد بود. گرچه خلق ایمنی مطلق امری ایده آل و در واقعیت ناممکن مینماید، تلاش در نیل و نزدیکی به آن همواره ارزشمند و حتی به نوعی وظیفه خواهد بود. بنیانگذاران تدبیر تردد راه با سابقه فعالیت مستمر در زمینه ایمن سازی معابر میهن عزیزمان، با علم به توانایی و نیت خود در خصوص حمایت و کمک به افزایش سطح ایمنی در جاده ها و معابر، ارتقا سطح سلامتی جانی هم میهنان و جلوگیری از خسارات مالی اقدام به متمرکزسازی و ساماندهی فعالیت های خود در این زمینه نمودند.

در همین راستا شرکت تدبیر تردد راه با آرمان برقراری ایمنی در راه ها و مشارکت در این زمینه، تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون این شرکت در تلاش است گام های موثری از جمله نظارت بر اجرای طرح های ترافیکی، ساخت علائم جاده ای، جانمایی و نصب آنها را به انجام برساند. تا از این طریق آرامش نسبی تردد در جاده ها و معابر را فراهم سازد. این شرکت با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در زمینه ایمنی راه و علائم ترافیکی، توانایی ارائه انواع خدمات و طرح های کاربردی، استاندارد و به روز را در تمامی زمینه های مرتبط با ایمنی راه و تردد ایمن دارا می باشد. ما مفتخر هستیم تا با انجام رسالت خود در این زمینه به هموطنان عزیز خدمت رسانی نماییم.

تدبیر تردد راه و بنیانگدارانش علی رغم سالها فعالیت در زمینه ایمنی راه، خود را در ابتدای نیل به چشم انداز خود که رسیدن به سطح مطلوبی از استانداردها و ایمنی در سطح معابر کشور عزیزمان است، می بیند. گرچه خلق چنین هدف ارزشمند و بزرگی با اقدامات تک جانبه میسر نخواهد بود و تنها با تلاش و خرد جمعی و همکاری ارگانهای ذیربط قابل دستیابی است؛ اما تدبیر تردد راه خود را ملزم دانسته تا در این زمینه تمامی توان خود را به کار بندد.

درباره بنیان‌گذاران

حسین حسین پور

حسین حسین پور

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

کارشناس ایمنی راه و فناوری اطلاعات

ایمیل : hosseinpour@ttr-co.ir

کارشناس ایمنی راه، کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با بیش از 20 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه طراحی و اجرای پروژه های ایمنی راه و علائم، بازرسی و ممیزی ایمنی راه در تمامی نقاط کشور.

عبدالرضا کرموندی

عبدالرضا کرموندی

رئیس هیئت مدیره

کارشناس ایمنی راه

ایمیل : karamvand@ttr-co.ir

رئیس اسبق اداره تاسیسات و ایمنی راه های استان تهران، رئیس اسبق اداره کل راه و ترابری استان لرستان، بروجرد، کارمند بازنشسته وزارت راه و شهرسازی با بیش از پنجاه سال سابقه در اجرای پروژه های مختلف راهسازی و راهداری و ایمنی راه ها، عضو کمیته بازنگری آیین‌نامه علائم ایمنی راه ایران، بنیانگذار و موسس شرکت فنی و ایمنی چرخ های غلتان و شرکت ایمن امتداد.

رزومه شرکت تدبیر تردد راه

رزومه 1
رزومه 2
رزومه 3
تقدیرنامه راهداری
تقدیرنامه
تقدیرنامه